CHRONIMY WŁASNOŚĆ PRYWATNĄ DYSCYPLINUJEMY i PORZĄDKUJEMY KIEROWCÓW BEZPIECZEŃSTWO i WŁAŚCIWE PRZEZNACZENIE OBIEKTÓW ZARZĄDZANIE PARKINGAMI ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z PARKOWANIEM HOLOWANIE POJAZDÓW STREFY PARKINGOWE
Wait when page loaded

508 182 099

bok@prp24.pl

Zdajemy sobie sprawę, że na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm, oferujących przeróżne usługi w celu rozwiązania problematyki niewłaściwego parkowania. Pragniemy podkreślić, że jesteśmy potentatem w tym temacie i to z największym doświadczeniem.
Jeżeli chodzi o parkometry mamy tu swoje klarowne stanowisko. Nie rozwiązują one żadnego problemu, a jedynie tworzą komercyjne parkingi, bez właściwego ich przeznaczenia. Kierowca po podjęciu biletu, może przecież udać się w dowolnym kierunku, zajmując tym samym miejsce parkingowe osobie właściwej. Nikt tego regularnie nie kontroluje ani nie dokumentuje. Dlatego, z całkowitym przekonaniem i stanowczością, stwierdzamy – TO NIE ROZWIĄŻE PAŃSTWA PROBLEMU!
Kolejnym przykładem firm, które obiecują „złote góry” są te, próbujące niejako przekupić swojego przyszłego kontrahenta, proponując np. podział dochodów z wystawionych opłat. Mówimy stanowcze „NIE”! Takie firmy nakładają masowo opłaty, bez zastanowienia, bez dokładnej weryfikacji kierowców. W takich sytuacjach nawet próba złożenia reklamacji nie przyniesie pożądanego i pozytywnego efektu. Dlaczego tak się dzieje? Dlatego, że firmy tego typu bazują na ludziach i bez namysłu nakładają opłaty, aby mieć się czym „podzielić” z kontrahentem, o ile w ogóle dojdzie takowa obietnica do skutku. Niestety, w takich przypadkach nie są ważni ludzie, okoliczności zdarzenia, czy edukowanie kierowców. Liczy się wyłącznie zysk, a to niesie za sobą negatywny wydźwięk społeczny, moralny i przy okazji masę nieprzyjemności dla kontrahenta, który podpisze umowę z taką firmą. Wiedzę to zapewnia nam wieloletnie doświadczenie w branży ale i innowacyjne rozwiązania, czy przetarte szlaki pozwalające zajmować logiczne stanowisko w sprawach.
Wszystkie powyższe informacje, to lata naszych rozmów z klientami i obserwacji problemów, które nawarstwiają się dzięki nierzetelnym firmom, a które my w następstwie naprawiamy.
Dlatego zwracamy się z prośbą do tych z Państwa, którzy zmagacie się z problemami na swoich parkingach, o przemyślane decyzje i wybory. Nasza wiedza i doświadczenie oraz rekomendacje od wielu zleceniodawców, pozwalają na dostosowanie warunków współpracy do potrzeb i indywidualnych oczekiwań klientów (a mamy ich już przeszło 360 i ponad 2500 obsługiwanych obiektów w całej Polsce). NIE OBIECAMY Państwu milionów na koncie z tytułu współpracy (a raczej wyzyskiwania ludzi), ani rzekomego porządku na parkingu poprzez wstawienie maszyn do drukowania biletów, jednocześnie licząc na to, że ktoś go nie wyciągnie i zostanie obciążony podwyższoną opłatą, za to OBIECAMY dostosować się do Państwa problemu i znaleźć jego odpowiednie rozwiązanie, w oparciu o rozmowy i stały kontakt, spełniając oczekiwania klienta NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY.

Jesteśmy w stanie przebić każdą ofertę intelektualnie, strategicznie i skutecznie, bez kontrowersji a z uwzględnieniem empatii do każdego człowieka, opierając się wyłącznie na naszym doświadczeniu i uczciwej współpracy.