CHRONIMY WŁASNOŚĆ PRYWATNĄ DYSCYPLINUJEMY i PORZĄDKUJEMY KIEROWCÓW BEZPIECZEŃSTWO i WŁAŚCIWE PRZEZNACZENIE OBIEKTÓW ZARZĄDZANIE PARKINGAMI ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z PARKOWANIEM HOLOWANIE POJAZDÓW STREFY PARKINGOWE
Wait when page loaded

508 182 099

bok@prp24.pl

Złóż odwołanie

Każdemu kierowcy przysługuje prawo do odwołania się i złożenia wyjaśnień w terminie 3 dni, od dnia zaparkowania pojazdu lub otrzymania protokołu.

Jeśli parkowałeś na zarządzanym przez nas obiekcie, a przed wjazdem znajduje się tablica informacyjna, z cennikiem i opisem zasad i zakazów parkowania, a Ty nie znalazłeś za szybą swojego samochodu protokołu, skontaktuj się z nami, prześlemy taki protokół. Niektóre nieruchomości mają swoich parkingowych, którzy dokonują kontroli parkingów, dokumentując naruszania przesyłają materiały dowodowe w postaci zdjęć czy filmów, sugerujące o naruszeniu obowiązujących zasad.

Możesz też sprawdzać status swojej sprawy odwiedzając zakładkę PRAWO>Sprawdź tablice rejestracyjne.

Na listę pojazdów do odholowania trafiają samochody za które nie wniesiono opłaty parkingowej, po 30 dniach od zaparkowania pojazdu.

Na liście znajdują się pojazdy, które zaparkowały na zarządzanych przez nas obiektach i nie dokonały płatności w terminie, lista ta obejmuje pojazdy kwalifikujące się do odholowania oraz powoduje szybkie odnalezienie pojazdu przez naszych pracowników terenowych, którzy w momencie zaparkowania powiadomią grupę interwencyjną, która z kolei zajmie się odholowaniem pojazdu na specjalny parking strzeżony, w niektórych uzasadnionych przypadkach może zdarzyć się zastosowanie przymusu bezpośredniego lub obywatelskiego zatrzymania kierowcy awanturującego się.

W przypadku kolejnego naruszenia obowiązujących zasad przez kierowcę, który porusza się tym samym pojazdem może spowodować odholowanie pojazdu i przetrzymanie go do czasu przysługujących nam roszczeń. Sprawdź podstawę prawną w zakładce PRAWO>Prawne Aspekty Naszej Działalności

    Brak podania danych osobowych zgodnie z polityką RODO, nie kwalifikuje się do złożenia odwołania i przyjęcia przez nas reklamacji. Reklamacji nie można przyjąć od osoby anonimowej. Dane są przetwarzane zgodnie z RODO i z prawnego obowiązku wynikającego z parkowania.

    W przypadku niepodania danych osobowych i lekceważenia sprawy, dane osobowe właściciela bądź użytkownika pojazdu otrzymamy z policji, sądu, CEPiK czy firm Detektywistycznych, jako poszkodowany podmiot udzielający najmu miejsca parkingowego na rzecz, którego zostało wyłudzone miejsce postojowe, poprzez niedokonanie zapłaty w terminie z tytułu powstałego najmu.