CHRONIMY WŁASNOŚĆ PRYWATNĄ DYSCYPLINUJEMY i PORZĄDKUJEMY KIEROWCÓW BEZPIECZEŃSTWO i WŁAŚCIWE PRZEZNACZENIE OBIEKTÓW ZARZĄDZANIE PARKINGAMI ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z PARKOWANIEM HOLOWANIE POJAZDÓW STREFY PARKINGOWE
Wait when page loaded

508 182 099

bok@prp24.pl

Ochrona parkingów

 

Posiadasz Parking i chcesz na nim zarabiać, jesteśmy w stanie przygotować twój parking tak byś mógł na nim zarabiać, możemy wprowadzić opłaty, parkometry, stworzyć parking komercyjny, za jednorazową opłatą możemy zagwarantować monitoring i ochronę parkingu. Inteligentny monitoring to optymalizacja wydatków ale i stały zarobek z tytułu naruszeń. Zarządzanie obiektem pociąga za sobą szereg dodatkowych kosztów, ale też może się zacząć to opłacać.

My właśnie odwracamy tego typu działanie i zapewniamy możliwość zarobku na parkingu wraz ze skuteczną jego ochroną. Niektóre problemy występujące na parkingach, można zoptymalizować, sięgając po nasze rozwiązania, są one proste i zgodne z prawem.

Po pierwsze, mowa o kosztach związanych z ochroną obiektu. Choć nawet najbardziej inteligentna technologia nie jest w stanie w stu procentach zastąpić „żywego” człowieka – zmienić się może sposób nadzorowania bezpieczeństwa. W wielu sytuacjach dobrze skoordynowany inteligentny monitoring pozwoli wyeliminować potrzebę stałego przebywania w obiekcie pracownika ochrony czy parkingowego. Niższe koszty wynikają również z ograniczenia do absolutnego minimum fałszywych alarmów – inteligentny monitoring oraz wideo weryfikacja ograniczy konieczność osobistej interwencji do sytuacji, w których naprawdę będą one potrzebne, pozwoli również czerpać z tego korzyści finansowe.

Po drugie, analiza obrazu może dostarczyć również wielu innych cennych danych dotyczących sposobu poruszania się klientów/kierowców po obiekcie czy dowodów służących do zgłoszenia zachowań kierowców którzy naruszają zasady parkingu. Jak to działa? Wyobraźmy sobie duży obiekt handlowy i jego parking, w którym działa inteligentny monitoring. System rejestruje dane związane np. z przepustowością pojazdów,  wskazując, ilu klientów odwiedziło miejsce i przebywało na nim w ciągu dnia a ilu odwiedziło miejsce docelowe do którego parking przynależy. Pokazuje nie tylko ilość, zmieniającą się na przestrzeni godzin, ale i tworzy tzw. „mapy ciepła” – wskazując miejsca, które cieszyły się na przykład kierunkiem osób które udawały się w miejsca do których parking nie przynależy.

Po trzecie w jaki sposób przekłada się to na optymalizację działania parkingu, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy dzięki monitoringowi zapobiegać naruszeniom do jakich dochodzi na parkingach. Inteligentny monitoring optymalizuje wiele procesów związanych z ruchem osób i pojazdów. Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych, kontrola na parkingach firmowych – to wszystko sprawia, że zarówno nadzór, jak i obsługa ruchu przebiegają sprawniej i bezpieczniej.

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego parkingu, punktu handlowego, firmy lub innego obiektu? Podstawą jest niezawodny system monitoringu. Rejestracja zachowań kierowców jak zapis z kamer do monitoringu to prosty sposób na to, aby odstraszyć potencjalnego włamywacza, wandala, czy osobę która twój parking wykorzystuje w celu innym niż jego przeznaczenie,  dzięki takiej ochronie będziesz mógł zareagować w sytuacji zagrożenia i zyskać dowody potrzebne do egzekwowania swojego prawa, przy współpracy z policją i uzyskaniu świadczenia z tytułu powstałych naruszeń czy wyłudzenia.

Jeśli szukasz gotowego rozwiązania, sięgnij po zestawy do monitoringu i zdecyduj się na usługę ochrony twojego parkingu. Monitoring działa w technologiach AHD, HD-CVI, HD-TVI oraz IP, koszt jednorazowy takiego monitoringu i ochrony obiektu bez usług związanych z zarządzaniem i kontrolą nad pojazdami mechanicznymi, to jednorazowy koszt 2.460 PLN (brutto) wraz z montażem.

W zestawie do ochrony parkingu oferujemy:

  • KAMERA ZEWNĘTRZNA 4 sztuki (kamery z podczerwienią + panel sterujący + rejestrator, z zapisem do 30 dni dysk twardy w zestawie oraz jedna tablica wjazdowa z informacją o ochronie i zasadach, protokoły do wystawiania opłat parkingowych, subkonto, oraz 50% dochodu z wystawionych opłat)
  • BEZ ABONAMENTU
  • BEZ UKRYTYCH OPŁAT
  • SAM DECYDUJESZ NA KOGO NAŁOŻYĆ OPŁATĘ
  • SAM CHRONISZ SWOJĄ PRZESTRZEŃ
  • MY ZAPEWNIAMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ TWOICH WIERZYTELNOŚCI Z TYTUŁU NAŁOŻONYCH OPŁAT
  • MY ZAPEWNIAMY ODPWOEDZILANOŚĆ PRAWNĄ I OCHORNĘ
  • ZARABISZ JAK CHCESZ I KIEDY CHCESZ
  • WIĘCEJ DOWIESZ SIĘ PODCZAS KONSULTACJI Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

Sprawdź naszą innowacyjną ofertę, wykorzystuj naszą aplikację i chroń swoją przestrzeń w taki sposób jaki chcesz z naszą ochroną.

Jeśli chcesz postawić parkometr najwyższej klasy na rynku lub przygotować całą infrastrukturę związaną z oznakowaniem parkingu, sprawdź ofertę naszych usług w zakładce ZNAKI i PARKOMETRY.