CHRONIMY WŁASNOŚĆ PRYWATNĄ DYSCYPLINUJEMY i PORZĄDKUJEMY KIEROWCÓW BEZPIECZEŃSTWO i WŁAŚCIWE PRZEZNACZENIE OBIEKTÓW ZARZĄDZANIE PARKINGAMI ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW Z PARKOWANIEM HOLOWANIE POJAZDÓW STREFY PARKINGOWE
Wait when page loaded

508 182 099

bok@prp24.pl

Współpraca franczyzowa

 

Jesteś osobą dyspozycyjną i miałeś już do czynienia albo masz biznes i jednocześnie chciałbyś zająć się ochroną przestrzeni parkingowych w swoim mieście lub innym, zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jaką dysponujemy oraz ciekawych innowacyjnych rozwiązań pod jedną marką, według naszych zaleceń, gwarantujemy sukces. Według ciekawego planu sprzedażowego czy zasobu wiedzy intelektualnej, która jest naszą własnością i jesteśmy autorami wielu ciekawych rozwiązań, jesteś w stanie zapewnić na parkingach/nieruchomościach prywatnych, bezkonkurencyjną oraz fachową ochronę przestrzeni parkingowych, wprowadzając na parkingach dyscyplinę i porządek, zarządzając nimi , nakładając opłaty na kierowców naruszających obowiązujące zasady, holować, aranżować powstawanie nowych parkingów i chronić je zgodnie z literą prawa i przy współpracy z organami ścigania.

Zapraszamy gorąco do współpracy. Z nami zarabiasz już od pierwszych dni swojego zaangażowania w pracę! Więcej informacji na indywidualnym spotkaniu i po podpisaniu NDA (klauzuli poufności) objętej wekslem in blanco.
Patrz REFERENCJE i PODZIĘKOWANIA od kontrahentów, w naszych Galeriach

Warunki:
Franczyzobiorca
(czyli zainteresowany współpracą) zobowiązany  jest do wpłaty 12.300 PLN (brutto) na poczet PRP (czyli Franczyzodawcy) oraz do zapłaty 10% + VAT, kwoty uzyskanej, od obrotu na kontach swojego podmiotu, z końcem każdego miesiąca.
Załóżmy średnio uzyskujesz obrót od 10.000 PLN do 100.000 miesięcznie.
Zysk franczyzodawcy to tylko 10% + VAT ( czyli od 10.000 PLN obrotu płacisz 1.230 PLN na rzecz PRP )
Otwarcie działalności i związane z nim wydatki ponosi franczyzobiorca, zarówno jak i ryzyko. Podstawą działalności jest chęć do pracy bo to się opłaca, nic samo się nie zrobi. Jeśli tego nie rozumiesz nie ma sensu nawiązywać żadnej współpracy, my stracimy tylko czas, a Ty ciężko zainwestowane pieniądze. Jesteśmy po to by pokazać, nauczyć, dać możliwości rozwoju pod jedną marką, przejmując wspólnie rynek i wnosić wspólnie wiele pozytywnego do społeczeństwa, a przy tym zaprowadzić pewien ruch społeczny i zapisać się w historii. Zastanów się dwa razy, co oferujemy i czy jesteś gotów na fajny niszowy biznes z gwarancją zarobku.

Korzyści:
Franczyzodawca: zapewnia przez 6 miesięcy darmowe szkolenia oraz możliwość pracy na parkingach, jednocześnie ucząc pozyskania nowych parkingów czy strategii działania na rynku, plany sprzedażowe, konsultacje na każdym etapie, szkolenia kontrolerów, ale i wsparcie przy otwarciu firmy jak i materiały dodatkowe takie jak:
-przygotowywanie umów z kontrahentami
-przygotowanie regulaminów parkowania
-wsparcie techniczne przy aranżacji obiektów
-pomoc w pozyskiwaniu parkingów
-szkolenia w zakresie jakości oraz obsługi
-szkolenia z zakresu prawa własności i prawa cywilnego
-szkolenia w zakresie planów sprzedażowych oraz marketingu
-poradnik modelu biznesowego
-magnesy na samochód oraz oświetlenie
-wizytówki i materiały reklamowe
-obsługa oznakowania w najniższej cenie na rynku
-obsługa wierzytelności
-obsługę reklamacji i marketingu
-obsługa infolinii
-mobilna aplikacja
-gwarantowany zysk i wsparcie
-innowacyjny system informacyjny
-reklamowanie usług, jedna strona jedna marka cała polska
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU :
Pan.Prawo@gmail.com
Rozpoczęcie udzielania informacji na temat polityki spółki oraz związanych z nią zagadnień, które stanowią własność intelektualną i prywatną i które są chronione prawami autorskimi, czy dostępu do kont bankowych, akt spraw, czy wyroków sądowych, opinii etc. nastąpi po podpisaniu klauzuli poufności.
KLAUZULE NDA MOŻNA POBRAĆ TUTAJ, po zapoznaniu się z nią i jej podpisaniu w obecności naszego przedstawiciela, dowiecie się więcej na temat oferowanych przez nas usług, polityki funkcjonowania oraz rozwiązań, które chronione są prawami autorskimi Jakuba Kaczyńskiego i spółki Prawne Rozwiązania Parkingowe z siedzibą w Katowicach oraz Grupy Franczyzowej PRP